özyükselen

Hakkımızda

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

 


ÖZ YÜKSELEN GRUP  çevre yönetiminde uzman teknik kadrosu ve gelişmiş altyapısıyla dünyada uygulanan en gelişmiş teknolojilerin ülkemizde uygulanması vizyonuna sahiptir.
 
ÖZ YÜKSELEN GRUP FİRMANIZIN  GÜVENCESİDİR...
 Daha temiz bir gelecek için...-Sizleri de Öz yükselen GRUP temizlik kalitesiyle buluşmaya davet ediyoruz.
 Öz yükselen GRUP TEMİZLİK İLE ÇALIŞMANIN AVANTAJLARI 
 
 Öz yükselen GRUP temizlik, ile sağlayacağınız etkin dış kaynak kullanımının yaratacağı avantajlar sırasıyla; Firmanın ana işe odaklanması, Maliyetlerin azaltılması, Sabit maliyetlerin değişken maliyetlere dönüştürülmesi, Maliyetlerin önceden bilinmesi, Belirlenmiş Hizmet Düzeyleri Etkin Süreç Yönetimi, Geniş ve Esnek Kaynak Havuzu, Kaynak Sürekliliği, Maliyet ve teknoloji risklerinin azaltılması olarak sıralanabilir. 
 
 Öz yükselen GRUP temizlik, zengin makine parkıyla hijyenik temizliğin son derece önemli olduğu her büyüklükteki işletmenin yaşam koşullarına ve beklentilerine uygun, güvenli temizlik hizmetini temizlik sürecinin düzenli yönetimi ve denetimi ile en verimli çalışma metotları ve en doğru malzemenin uygulanması ile yetişmiş ve eğitimli temizlik ekibinin görünüş ve giyiminin standardizasyonu sağlayarak, modern dünya standartlarında temizlik anlayışı sunmaktadır.İnsan oğlunun en önemli ihtiyaçlarından biri olan temizlik, kişilerin bulunduğu ortamın mikrop ve kirlilikten arındırılmasıdır. Temizlik yüzeyin cinsine, yapısına, kirin cinsine göre değişiklikler göstermektedir. Temizlik sırasında kullanılan kimyasallar, ısı, yüzey ve uygulanan mekanik etki temizliğin vazgeçilmez kriterleridir

 


KALİFİYE PERSONEL İLE ÇALIŞIYORUZ

Personelimiz deneyimli ve kalifiyedir. Hem mesleki eğitim hem etik kuralları eğitimine önem vermekteyiz. Personel tercihimizde  güçlü referansları dikkate almaktayız.

KALİTELİ MALZEME KULLANIYORUZ

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanmaktayız. Malzemeleri bilinen, güvenilir markalardan tercih etmekteyiz.


Bize Ulaşın
Adres

F. Çakmak Çah. Emre Sok. Namık Apt No 37/4 Yenibosna/ İstanbul

Telefon
0 212 653 67 42


E-posta
info@ozyukselentemizlik.com